.. - Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Emerald 1,00 ct

Barva: green

Čistota: průsvitný

36 diamantů 0,52 ct

Barva: LP - NF pink

Čistota: VS1 - SI2

Velikost prstenu: 53

Přiložen certifikát AIG

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 4.000 - 4.700 €.

vydraženo certifikát
..
123340. Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč