.. - Prsten se safíry 1,74 ct a diamanty 0,38 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,50 g

Centrální safír 1,1 ct

Postranní safíry 0,64 ct

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu. Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla.

top certifikát
..
116962. Prsten se safíry 1,74 ct a diamanty 0,38 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,50 g
Zbývá:0 dnů, 19 hodin
Konec dražby:20.06.2024 21:29:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč