.. - Prsten se safíry 1,74 ct a diamanty 0,38 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,50 g

Centrální safír 1,1 ct

Postranní safíry 0,64 ct

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu. Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršla.

vydraženo top certifikát
..
116962. Prsten se safíry 1,74 ct a diamanty 0,38 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,50 g
Dražba ukončena:20.06.2024 21:36:44
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč