.. - Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

Velikost prstenu 59.

..
126370. Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 800 Kč