.. - Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

Velikost prstenu 59.

..
126370. Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč