.. - Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velokost prstenu: 59

Pozn.: Přiložen certifikát AIG.

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 4.500 - 5.000 €.

vydraženo certifikát
..
123305. Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč