.. - Prsten s tanzanitem 0,55 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Typ kamene: tanzanit                                                                                                                    Hmotnost v karátech: 0,55 Ct (1 kámen)
Stupeň barvy: modrý
Stupeň čistoty: průhledný

Typ kamene 2: diamant
Tvar: Diamant: 1: Typ diamantu: kulatý briliant
Karátová hmotnost: 0,36 Ct (32 kamenů)
Stupeň barvy: 2,5 mm: Světle růžová N.Fancy Pink
Stupeň čistoty: Růžový Růžový VS1 až SI2

Velikost: 54

Pozn.: Přiložen certifikát IGI.

vydraženo certifikát
..
116876. Prsten s tanzanitem 0,55 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč