.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 0,76 ct

Barva: Faint pink - light purplish pink

Čistota: SI -I

Velikost prstenu: 52,5

Pozn.: Přiložen certifikát IGI. Odhadovaná cena 8.800 - 9.700 €.

vydraženo certifikát
..
123356. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:33:03
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč