.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 2,20 ct a diamanty 0,59 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 0,59 ct

Barva: Fait pink - light purplish pink

Čistota: SI - I

Velokost prstenu: 53

Pozn.: Přiložen certifikát IGI.

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 5.000 - 6.000 €.

certifikát
..
123250. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 2,20 ct a diamanty 0,59 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,00 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč