123250. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 2,20 ct a diamanty 0,59 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,00 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.