.. - Prsten s emeraldy 1 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

2 emeraldy 1,00 ct

Barva: zelená

Čistota: průsvitné

46 diamantů 0,50 ct

Barva: light pink - n. fancy pink

Čistota: VS1 - SI2

Velikost prstenu: 56

Přiložen certifikát AIG, v krabičce

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 3.800 - 4.600 €.

certifikát
..
123213. Prsten s emeraldy 1 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
Zbývá:
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč