.. - Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu: 52

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 1.600 - 1.900 €.

..
123312. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:41:58
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč