.. - Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,10 g

Diamanty o celkové hmotnosti 1,38 ct, barva VS1, H. Československo 1920. Velikost prstenu 58.

..
102974. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,10 g
Dražba ukončena:04.10.2023 22:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč