.. - Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Centrální diamant: 0,60 ct

Barva: G

Čistota: SI1

2 postranní diamanty: 0,35 ct

Barva: G

Čistota: SI

48 drobných diamantů: 0,72 ct

Barva: G-H

Čistota: VS-SI

Velikost prstenu: 49

Přiložen certifikát AIG, v krabičce.

vydraženo certifikát
..
123334. Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:05:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč