.. - Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,10 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 1,30 ct

Barva: Light pink

Čistota VS - SI

Velikost prstenu: 53

Pozn.: Přiložen certifikát GCI.

stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 6.100 - 7.500 €.

certifikát
..
123244. Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,10 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:22 000 Kč