.. - Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

110 diamantů

Barva: mix

Čistota: VS1 - SI1

Velikost prostenu: 52

Přiložen certifikát AIG, v krabičce.

vydraženo certifikát
..
123332. Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč