.. - Prsten s diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,37 g

Velikost prstenu 56. Barva VVS1-VVS2, G-H vynikající kvalita kamenů.

..
126388. Prsten s diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,37 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:27:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč