.. - Prsten s diamantem 3,52 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,26 g

Diamant o průměru 1 cm:

Barva: K

Čistota: SI2

Velikost prstenu: 57

V krabičce

..
130473. Prsten s diamantem 3,52 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,26 g
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:11.12.2024 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.11.2024 1:47:31 318