.. - Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamant 0,92 ct

Barva: Natural fancy dark brown

Čistota: VS - SI

Velikost prstenu: 52,5

Pozn.: Přiložen certifikát IGI.

stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 3.900 - 4.700 €.

vydraženo certifikát
..
123288. Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:19:18
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč