.. - Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamant 0.62 ct

Barva: Fancy vivid yellowish orange

Čistota: I1

Velikost prstenu: 53

Pozn.: Přiložen certifikát ALGT.

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 4.000 - 4.500 €.

vydraženo certifikát
..
123308. Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:38:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč