.. - Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamant 0,55 ct

Barva: Light yellow

Čistota: I1

Velikost prstenu: 54

Pozn.: Přiložen certifikát AIG, v krabičce.

vydraženo certifikát
..
123333. Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč