.. - Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 2,35 g

Velikost prstenu: 54.

zlato
..
153259. Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 2,35 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 28.01.2026 18:49:47 5520
3 000 Kč 26.01.2026 19:26:52 10436