.. - Prsten s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,95 g

Osazen českými granáty a centrálním almedinem.

Československo 1920-30.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
116905. Prsten s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,95 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:37:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč