.. - Prsten s centrálním turmalínem 1,65 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

1,90 karátový prsten ze 14karátového zlata s přírodním turmalínem

Specifikace

- Celková hmotnost 2,196 g
- Centrální drahokam: přírodní turmalín
- Karátová hmotnost drahokamu: 1,65 karátu
- Rozměry drahokamu: 9,60 x 7,40 x 4 mm
- Další drahokamy: přírodní diamant
- Hmotnost dalších drahokamů: 0,25 karátu
- Číslo certifikátu: J250000106213
- Název laboratoře: HRD Antwerp
- Velikost prstenu (USA): 7/54

certifikát zlato
..
153226. Prsten s centrálním turmalínem 1,65 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč