.. - Prsten s centrálním rubínem 9,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Centrální rubín 9,02 ct, postranní diamanty 0,34 ct (62ks).

Pozn.: Přiložen certifikát.

..
113308. Prsten s centrálním rubínem 9,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,65 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč

10 000 Kč 14.03.2024 18:59:20 4175