.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,09 ct a brilianty 0,78 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,00 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 0,78 ct

Barva: Faint pink - light purplish pink

Čistota: SI - I¨

Velikost prstenu: 53

Pozn.: Přiložen certifikát IGI. Nový, nenošený. Odhadovaná cena 6.800 - 8.400 €.

certifikát
..
123226. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,09 ct a brilianty 0,78 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,00 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč