123226. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,09 ct a brilianty 0,78 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,00 g
Zbývá:
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.