.. - Prsten s brilianty 0,34 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,47 g

Velikost prstenu 55

..
116971. Prsten s brilianty 0,34 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,47 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:38:45
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč