.. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Pozn.: Přiložen certifikát gemologické laboratoře (v polštině).

..
116884. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g
Dražba ukončena:20.06.2024 20:28:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč