.. - Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g

Hmotnost: 5,95 g
Materiál: stříbro 925, pozlacené, puncované, značka výrobce
Velikost: 54,5 (14,5)

Perly: 2 přírodní mořské perly Akoya – bílo-krémová barva, min. Ø 8,5 mm

stříbro
..
153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 03.01.2026 16:29:13 16293