.. - Prsten s tanzanitem 1,20 ct a diamanty  0,35 ct , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g

Hlavní kámen: přírodní tanzanit

tvar/brus: Emerald

finish: Very Good

hmotnost: 1,20 ct

barva: Blue

čistota: Transparent

Boční kameny: přírodní diamanty 20 ks

tvar: Round Brilliant

brus: Excellent – Very Good

hmotnost: 0,35 ct

barva: D - F

čistota: VVS1 – VS1

Velikost: 55

stav: nový, nenošený

v krabičce

Certifikát Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny dle znalce 2.000,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes – tanzanit a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století a zájem o ně je mimořádný.

certifikát
..
129765. Prsten s tanzanitem 1,20 ct a diamanty 0,35 ct , zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,56 g
Zbývá:17 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč