.. - Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,11 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 53.

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126376. Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,11 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:16:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč