.. - Prsten, osazen 7 kameny, velikost 54, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123216. Prsten, osazen 7 kameny, velikost 54, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,55 g
Zbývá:
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč