.. - Prsten, diamant 0,73 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 3,39 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 54

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126364. Prsten, diamant 0,73 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 3,39 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč