MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
65661. Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (30.09.2021 17:32:31)
1749
3 200 Kč
8361
3 100 Kč
1749
3 000 Kč
limit (22.09.2021 17:45:37)
8714
1 800 Kč
limit (22.09.2021 17:45:04)
8714
1 700 Kč
1749
1 600 Kč
limit (22.09.2021 0:27:07)
8714
1 500 Kč
1749
1 400 Kč
limit (21.09.2021 20:00:33)
8714
1 300 Kč
1749
1 200 Kč
limit (21.09.2021 11:50:34)
8714
1 100 Kč
3798
1 000 Kč
limit (06.09.2021 14:09:22)
2245
900 Kč
3798
800 Kč
limit (06.09.2021 12:22:33)
2245
700 Kč
5807
600 Kč
limit (04.09.2021 9:26:56)
2245
500 Kč
8462