..

65661. Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč