.. - Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g

..
65661. Prsten s kultivovanou perlou a 2 routy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 2,11 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč