.. - Prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,64 g

Velikost prstenu 51.

..
113322. Prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,64 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:21:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč