.. - Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

..
65671. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč