..

65671. Přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lvíček, hrubá hmotnost 0,65 g

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 20.09.2021 12:26:12 5972
500 Kč 08.09.2021 11:42:58 4966