.. - Přívěšek ve tvaru buldočka, korál, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", hrubá hmotnost 1,45 g

Mírně poškozeno.

..
123260. Přívěšek ve tvaru buldočka, korál, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", hrubá hmotnost 1,45 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč