.. - Přívěsek s přírodním safírem 1,22 ct orange a brilianty 0,2 ct., růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,40 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

Pozn.: Přívěsek je nový nenošený, certifikát přiložen.

..
102855. Přívěsek s přírodním safírem 1,22 ct orange a brilianty 0,2 ct., růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,40 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:14:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč