.. - Přívěšek mince, Magyar Királyság 10 korona, 1892, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123246. Přívěšek mince, Magyar Királyság 10 korona, 1892, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč