.. - Přívěs s diamanty a safírem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,10 g

Příves osetý oválněfasetovým smaragdem cca 1,22 ct, 24 diamantů traperového brusu o celkové váze 1,64 ct, barva VS2 - SI, H.

Pozn.: Přiložena výdejová Boleta Puncovního úřadu, smaragd mírně poškozen.

..
91824. Přívěs s diamanty a safírem, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 4,10 g
Dražba ukončena:15.03.2023 21:21:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč