..

59128. Pohár 1901-1926

popis: Broušené sklo, celková výška 35 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč