.. - Plakát - The Beatles

Nejdelší strana: 102 cm

Tisk, 100x70 cm. Signatury jsou v tisku. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
117054. Plakát - The Beatles
Dražba ukončena:09.06.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč