Vladan Špaček

64914. Plachetnice

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Špaček 21. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč