.. - Písmo Svaté Starého zákona

Kniha, 42x32 cm. Vlastním nákladem vydal J. Otto, v Praze roku 1888. Mnoho vyobrazení v textu. Dobová polokožená zlacená vazba, bohatě reliefně zdobená. Počet stran 980.

Pozn.: V papíře skvnky, místy poškozeno.

..
87193. Písmo Svaté Starého zákona
Dražba ukončena:07.12.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč