.. - Písmo Svaté Starého zákona

Kniha, 42x32 cm. Vlastním nákladem vydal J. Otto, v Praze roku 1888. Mnoho vyobrazení v textu. Dobová polokožená zlacená vazba, bohatě reliefně zdobená. Počet stran 980.

Pozn.: V papíře skvnky, místy poškozeno.

..
87193. Písmo Svaté Starého zákona
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 700 Kč