Kniha, 42x32 cm. Vlastním nákladem vydal J. Otto, v Praze roku 1888. Mnoho vyobrazení v textu. Dobová polokožená zlacená vazba, bohatě reliefně zdobená. Počet stran 980.
Pozn.: V papíře skvnky, místy poškozeno.