.. - Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123297. Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:27:12
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč