..

69762. Párové rámečky zlacené

popis: Vnější rozměry 26x33 cm, vnitřní rozměry 23,5x30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeny.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 26.11.2021 1:29:31 817
500 Kč 25.11.2021 12:08:55 457