.. - Papežská medaile

Nejdelší strana: 66 cm

Litografie, 46x59 cm.  Bohatě zdobená zlacením s papežským znakem a slepotiskovým razítkem. Diplom k medaili udělené papežem Piem X. panu Františkovi Benešovi. Vydáno ve Vatikánu r. 1913. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

..
113929. Papežská medaile
Dražba ukončena:07.04.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo