.. - Pánský prsten s onyxem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 67, hrubá hmotnost 4,83 g

..
123241. Pánský prsten s onyxem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 67, hrubá hmotnost 4,83 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 900 Kč