Střední Evropa počátek 20. století - P. Maria - Útěk do Egypta

Podmalba na skle, 20x15 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Střední Evropa počátek 20. století
84869. P. Maria - Útěk do Egypta
Dražba ukončena:09.10.2022 20:50:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč