.. - Oválný zlacený rám

Vnější rozměr 46x36 cm, vnitřní rozměr 40x30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
69661. Oválný zlacený rám
Dražba ukončena:28.11.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč