..

69661. Oválný zlacený rám

popis: Vnější rozměr 46x36 cm, vnitřní rozměr 40x30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:25:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč