Čechy 1. třetina 20. stol. - Oválný stolek

Nejdelší strana: 78 cm

Délka: 76 cm, šířka: 44 cm, výška: 78 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
100823. Oválný stolek
Dražba ukončena:20.08.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.08.2023 7:07:53 10108
500 Kč 14.08.2023 5:12:08 9420