.. - Sbírka obalů od sirek

Obsahuje album s vlepenými obaly od sirek - 27 stran. Dále cca 130 dalších obalů od sirek volně. Součástí sbírky je cca 30 obalů od žiletek. 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
61603. Sbírka obalů od sirek
Dražba ukončena:27.06.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.06.2021 23:45:00 1331