.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g

Chybí jeden balónek.

..
123348. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 04.09.2024 15:31:30 4521